Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,196
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta maddi alanlar, bankacılık ve benzeri konular sizin adınıza vurgulu olacak. Hafta başı perşembeye kadar olan dönemde işiniz veya meslek alanınızdan gelen gelirlerinize, finansal konulara yoğunlaşmanız söz konusu.

Haftanın etkileri içinde kariyer ve ev alanlarınızda aktive olacak Mars - Pluto kavuşumu sizi enerjik, cesaret edemedikleriniz adına daha aktif ve cesur kılacak. Bir gruba liderlik etmek, ev ve aile içinde halledilmesi gereken, üzerinde durmak istemediklerinize yönelmek veya çözmek adına güzel etkiler var. Bu nedenle beklemek ve durmak bu hafta destekli değil. Hareket etmek ve adım atmak beklettiğiniz birçok alanda sonuç almanıza yardımcı olabilir. 

Bu hafta sosyal alanlarınızda hareketleniyor. Çevrenizde daha popüler olmak söz konusu olurken, hedefleriniz ve yapmak istedikleriniz adına, ani gelişmelerle gelen fırsatlar yakalamaya enerjiler oldukça açık. Tüm bunları değerlendirmek için bilhassa perşembe - cumartesi arası daha planlı olmak, durumları detaylı ve akılcı ele almak gerekiyor. 

Bu hafta boyunca ilişkileriniz adına sorumluluklar sizi için önemli olacak. Beraberliklerinizde, eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde karşı tarafın üstüne düşeni yapması beklentiniz artıyor. Ancak etkiler çiftlerin birbirlerini kısıtlamaları konusunda destekleyici değil. Bu nedenle ilişkide rahatsız olduğunuz konuları ifade ederken biraz dikkatli bir üslup seçmeniz doğru olacaktır. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat