Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,358
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. Güzelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz. İlişkilere ve tekliflere açıksınız. Yaşamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz. Özellikle bu dönemde aşk, ilişkiler konusunda en şanslı burç Terazi burcu diyebiliriz. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber yaşamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Hayatın hangi alanında olursa olsun tasarladığınız veya hayalini kurduğunuz bir yaşam varsa, bunları gerçekleştirmek adına adımlar atacaksınız. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz. Çalıştığınız konularda inisiyatif alacağınız bir yeni aya başlıyorsunuz diyebiliriz. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte para kazanmak adına yeni birtakım fikir ve projeler üretebilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmeniz adına birtakım insanlar bu dönemde size yardımcı olabilir. "Daha fazla para kazanmak, yeni eşyalara sahip olmak adına neler yapmalıyım" sorularınızın cevapları ile ilgili birtakım pratik bilgiler de bu dönemde hayatınıza girecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat