Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Temel inşaat bozukluğu nedir?

16,079
kez izlendi
Puan: 4.22 / 5
Detaylı Açıklama

Temel inşaat bozukluğu nedir?

Anne rahminde yaşanılan 9 ay 15 gün çok önemlidir. Bu 9 ay 15 gün içerisinde eğer anne birtakım sıkıntılar, üzüntüler yaşamışsa, kaynana kavgaları çektiyse, koca dayağı yediyse cenin hâlindeyken negatif kayıtlar alırız. Bu negatif kayıtlara son zamanlarda psikolojik virüsler demeye başlandı. Bu sistemi bir bilgisayar gibi düşünün, bu alınmış olan psikolojik virüsler eğer çok ise temel inşaat bozuklukları oluştururlar. İçimizdeki bu evrensel eşit kuyruklu canlının anne rahminde kapmış olduğu bu virüsler yüzünden yaşamı bir depreme dönmeye başlar. Duygusal tavırlarda son derece hassas, arabeske fazla eğilimli, organize olamayan, sıklıkla çocuk kalan, gelişemeyen bireyler olurlar.

Heyecansal bozukluklar anneyi ve dolayısıyla çocuğu etkiler

İnsan denilen canlıyı anne rahminden itibaren kollamamız gerekiyor. Hamile kadınlara ilaç kullanma, kendine dikkat et tavsiyelerinde bulunulur. Ancak annenin heyecansal bozuklukları da annenin sinap sistemini bozar. Sinap sistemi beyinde bir sistemdir. 1 milimetrenin onbinde biri kadar bir minik aralıktır. Ve bu aralıkta A hücresinden B hücresine geçen emirler iner ve kontrol edilir. Dolayısıyla bu emirler heyecansal bozukluklarla son derece karmaşık bir hâle geldiği için annenin çektiği üzüntüler, sıkıntılar, bunalımlar, kötü alışkanlıklar ve çevresel negatif faktörler cenini etkiler.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat