Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tayland'a nasıl gidilir?

31,821
kez izlendi
Puan: 4.60 / 5
Detaylı Açıklama

Tayland'a nasıl gidilir?

Eğer Tayland'a gitmek istiyorsanız son derece şanslısınız. İstanbul'dan Tayland'a uçmak için çok fazla alternatif var. İstanbul merkezli pek çok turla Tayland'a gidebilirsiniz. Bu turlar genelde hesaplı oluyor. Bireysel olarak gitmek istiyorsanız Türk Hava Yolları'nın direkt uçak seferleriyle 9 ile 10 saat arasında Tayland'da olabilirsiniz. Tayland uçak fiyatları son derece uygun ve haftada dört gün sefer düzenleniyor. Tayland'a aktarma yaparak uçabileceğiniz diğer havayolları ise şunlar:

- Tai Airlines (Thai)
- Singapur Havayolları
- Emirates Havayolları

Tayland'a vize yok. 30 günü aşmamak kaydıyla vizesiz Tayland'a gidebilirsiniz. Havalimanındaki pasaport kontrolünün ardından ülkeye giriş yapmanız son derece kolay. 30 günden fazla kalmak istiyorsanız Tayland Büyükelçiliklerine başvurmanız gerekiyor. Tayland havalimanındaki kontrolün ardından şehir merkezine gitmek için otobüsleri ya da taksileri tercih edebilirsiniz. Taksiler oldukça pahalı olduğundan şehir merkezine giden otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat