Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tayland için nasıl bir gezi programı yapabiliriz?

36,986
kez izlendi
Puan: 4.43 / 5
Detaylı Açıklama

Tayland için nasıl bir gezi programı yapabiliriz?

Tayland'a bir gezi planlıyorsanız öncelikle toplam gezi için bir destinasyon hazırlamanız gerekir. Tayland gezisi için destinasyonunuz Bangkok, Singapur, Kuala Lumpur ve belki Hong Kong'un eklendiği büyük Uzakdoğu turları olabilir.

Tayland'da görmeniz gereken yerler

Sadece Tayland'a gidiyorsanız gezinizi 3 gece Bangkok, 2 gece Pattaya, 2 gece de Phuket olarak planlayabilirsiniz. Bangkok, Pattaya ve Phuket'e Chiang Mai'yi ekleyebilirsiniz. Bangkok, Pattaya, Phuket ve Chiang Mai'den oluşan destinasyon sayesinde Tayland gezinizi inanılmaz keyifli bir hale getirmeniz mümkün. Gezeceğiniz bu şehirler ile hem Tayland'ın tüm tarihi dokusunu görebilir, hem ünlü Phuket ve Pattaya gece hayatını soluyabilir, Bangkok'ta alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

Tayland'a gitmeden önce gideceğiniz sezonun hava koşullarını kontrol etmeli ve mutfağı hakkında biraz bilgi edinmelisiniz. Uzun bir Tayland turu olacaksa günler içerisinde mutlaka kendi damak tadınıza uygun bir şeyler bulmanız mümkün olsa da, damak tadınıza uygun şeyi bulana kadar biraz zorluk yaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat