Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tanzanya'da neler yapabiliriz?

1,519
kez izlendi
Puan: 1.33 / 5
Detaylı Açıklama

Tanzanya'da neler yapabiliriz?

Tanzanya Afrika'nın Batı'sinda, Hint Okyanusu kıyılarında bir ülke. Tanzanya gezginler için birçok alternatif aktivitenin yapılabileceği bir ülke.

Serengeti Milli Parkı
Tanzanya'da yapılabilecek en önemli aktivitilerden biri elbette Serengeti Milli Parkı'nda safari yapmaktır. Serengeti Milli Parkı'nda sadece belgesellerde görebileceğiniz yaban hayatını ve aslan, çita, zürafa, fil gibi vahşi hayvanları canlı olarak görebilirsiniz.

Klimanjaro Dağı
Tanzanya'nın Hint Okyanusu kıyılarını mutlaka görün. Ayrıca ünlü ve görkemli Klimanjaro Dağı'na da mutlaka uğrayın. Klimanjaro Dağı eteklerinde düzenlenen doğa yürüyüşlerine ve kaya tırmanışı veya bisiklet turlarına da katılabilirsiniz.

Massai Kabilesi
Antropoloji'ye ve değişik kültürlere meraklıysanız Tanzanya size kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Afrika'nın en eski ve ünlü ilkel kabilelerinin yaşayışlarını yerinde izleyebilirsiniz. Özellikle ünlü Massai Kabilesi'nin yaşantısına tanık olmak sizin için ayrı bir deneyim olacaktır.

Zanzibar
Tanzanya'ya gitmişken elbette Zanzibar'ı da görmelisiniz. Afrika tarihinin en önemli şehirlerinden biri olan Zanzibar'da yüzyıllarca devam eden köle ticaretinin karanlık izlerine tanık olabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat