Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tablet bilgisayar seçerken nelere dikkat edilmeli?

6,274
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tablet bilgisayar seçerken nelere dikkat edilmeli?

Tablet bilgisayarla ofisteki işlerinizi mobil hale getirebilir, bilgisayarda yaptığınız birçok işi tablet bilgisayarlar ile yapabilirsiniz.

Günümüzde piyasada birçok tablet bilgisayar var. Tablet bilgisayarları işletim sistemine göre sınıflandırmak mümkün. Apple'ın iOS işletim sistemine sahip iPad'i en önemli tabletlerden biri. Android ve Windows 8 Mobile işletim işletim sistemlerine sahip tabletler de pazarda en çok tercih edilen tablet bilgisayarlar arasında yer alıyor.

Tablet bilgisayar seçimi yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı önemli ayrıntılar var. Aslınad birçok tablet bilgisayar aynı işleri yapabiliyor. Yani eposta alıp gönderebiliyor, not almanızı sağlıyor vs. Ancak elbette aralarında önemli farklılıklar da var. Örneğin iPad kapalı bir işletim sistemine sahip olmasına rağmen birçok işleminizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde halletmenizi sağlayabiliyor. Android tabletler ise açık kaynak kodlu olduğu için çok daha fazla uygulama çeşitliliği var. Windows tabletler de bu iki platforma rakip olacak özelliklere sahip.

Tablet PC seçimi hakkında daha fazlasını öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz.


Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat