Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tabanlıklar hangi durumlarda kullanılır?

17,565
kez izlendi
Puan: 4.12 / 5
Detaylı Açıklama

Tabanlıklar hangi durumlarda kullanılır?

Tabanlıklar ayak problemleri içerisinde bazı hastalıkların cerrahi dışı tedavilerinin ya da cerrahiden önce ilk basamak tedavileri için kullandığımız özel tedavi niteliği olan cihazlardır. Bu cihazların farklı materyallerden, farklı şekilde üretilmesinden ve farklı hastalıklar için özel dizaynlardan oluşan çok farklı modelleri ve şekilleri vardır. 

Bunları, antibiyotik gibi ya da nitelikli bir tedavi aracı olarak kullandığımız için ayak problemi, ağrısı, basma problemi olan tüm hastaların bir hekim kontrolünden geçerek ne tür ayak probleminin olduğunun tespit edilmesi ve ne tür tabanlık kullanması gerektiği hekim tarafından karar verildikten sonra tabanlık kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Bu süreç tıbbı bir süreçtir. Bu tıbbi süreci geçen hastalarımızın tabanlıklardan faydalanacağını ön görürüz. Düz tabanlığı olmayan, başka bir problemi olan hastanın bir düz taban için kullanılan tabanlardan kullanması ayaklarda kalıcı yaralar oluşmasını ya da şekil bozuklukları oluşmasına yol açabilir. Bunları da göz önünde bulundurmak gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat