Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Suda bekletmeden ve ön yıkama yapmadan lekeleri kolayca nasıl çıkartırız?

5,446
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Suda bekletmeden ve ön yıkama yapmadan lekeleri kolayca nasıl çıkartırız?

Hepimiz suda bekletmeden ya da ön yıkama yapmadan yıkadığımız çamaşırların bembeyaz olmadığını, lekelerin çıkmadığını düşünürüz. Bu nedenle onca ev işinin ve yoğun temponun içinde çamaşırları daha beyaz yapmak ve lekeleri çıkartmak için ekstra zaman harcarız. Aslında bu konunun çözümü doğru deterjan ve doğru yıkama metotlarında gizlidir. 

Öncelikle lekeli çamaşırlarınıza ne kadar çabuk işlem uygular ve yıkarsanız, lekelerin çıkması o kadar kolay olur. Aksi bir durumda, inatçı kirleri çıkartabilmek için ek işlemler uygulamanız gerekebilir. ABC Matik, içerdiği Evity multi enzim kapsül teknolojisi sayesinde içeriğindeki farklı enzimler ile 93 farklı lekeyi tanır ve çamaşırlarınızı tertemiz yapar.  

Ancak deterjanlardaki enzimler gündelik kirler gibi en sık görülen leke tiplerine özel olarak geliştirilir ve her enzim sadece o leke üzerinde etkili olur. Bu nedenle, deterjanların çıkartamadığı lekeler ile karşılaştığınızda, sprey formdaki leke çıkarıcılar ile hızlı çözümler üretebilirsiniz. 

ABC Axprine'i kirli bölgeye uygulayın, daha sonra deterjan paketi üzerinde belirtilen miktarda deterjan kullanarak çamaşıra uygun yıkama programında çamaşırınızı yıkayın. ABC Axprine zorlu kirlere hızlıca nüfuz eder, size de çamaşırlarınızı kontrol etmeksizin, gönül rahatlığıyla asmak kalır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat