Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Striptiz bir ön sevişme yöntemi mi?

317,837
kez izlendi
Puan: 4.43 / 5
Detaylı Açıklama

Striptiz bir ön sevişme yöntemi mi?

Sevişmeye başlamanın sözü edilen evlerinden bir tanesi bakışmak, dokunmak, davet etmek. Bu uyarılardan geçerken striptiz, kıyafetlerin, kostümlerin çıkarılması evleri de sevişmeye dâhil evrelerdir. Bunların hepsi birilerinin deneyerek hangisi daha keyif veriyor diye bulduğu yöntemler de olabilir.

Toplumsal tarafından biçilmiş roller kadını kısıtlıyor

Toplumsal rol dediğimiz şey kadına bu konuda rahat davranmayı ağırlıklı olarak hep engelleyici olmuştur. Yani çok az kadın şehvetle kendi üstünü başını, ya da karşısındakinin üstünü başını parçalar. Genellikle çok sakin, hani birazdan banyoya girecekmiş ritmiyle soyunan kadın sayısı daha fazladır, ışıksız ortamda olmayı tercih eden kadın sayısı daha fazladır.

Filmlerdeki çılgın sevişme sahneleri filmlerde olur

Çünkü kadınlar kendi bedenlerini saklamayı, korunmayı, sakınmayı, utanmayı ayıp ana başlığı altında, günah ana başlığı altında öğrenmişlerdir. O yüzden kadının kendi bedenini sergileyişinde bir problem var. Kültürel olarak bir problem var. O yüzden arzu edilen, filmlerde izlenen ya da kafamızda fantezi dünyamızda hayal ettiğimiz çılgın sevişme başlangıçları kadınlar açısından biraz zor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat