Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sony Xperia Z3 Compact telefonun özellikleri nelerdir?

3,606
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sony Xperia Z3 Compact telefonun özellikleri nelerdir?

Sony Xperia Z3 Compact akıllı telefon ile mükemmeli isteyin! Sony Xperia Z3 Compact üst düzey malzemeleri en iyi Sony teknolojileriyle birleştiren bir suya dayanıklı akıllı telefon. Gelişmiş kamera özellikleri, üst düzey oyun oynama keyfi ile günün her saatinde onunla olmak isteyeceksiniz. Tabii ki uzun süre ve belki de yağmurlu havalarda, suyun altında bile! Sony, buna göre bir telefon üretmiş ve daha uzun pil ömrü, yüksek kaliteli kamera özellikleri ve suya dayanıklı olma özelliği ile kendisinden sonra gelecekler için beklentileri iyice yükseltmiş. 

Suya dayanıklı android telefon: Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Compact etkileyici bir IP65/68 derecelendirmesine sahip. Bu da suyun ve tozun bu ince akıllı telefonun performansına engel olamayacağı anlamına geliyor.

En yüksek suya dayanıklılık derecesine sahip olan Xperia Z3 Compact, gelen çağrıları yağmur altında rahatça yanıtlamanıza olanak sağlar. İnce ve kompakt tasarımı sayesinde tek elle kolayca kullanılabilen Xperia Z3 Compact, sağlamlık ve estetiği bir arada sunan bir Android akıllı telefondur.

Düşük ışıkta bile yüksek fotoğraf kalitesi

Cep telefonu için büyük 1/2,3 inç Exmor RS görüntü sensörü, gerçek hayattaki detayları gösteren sorunsuz ve net çekimler yapmanıza olanak sağlıyor. Sony'nin ödüllü G lensi, daha fazla ışığı yakalıyor ve 25mm geniş açılı lenst çerçeveye daha fazla şey soğrıdmanıza olanak sağlıyor. Bu kompakt akıllı telefon inanılmaz bir ISO hassasiyetine sahip. ISO 12,800 hassasiyetine sahip olan bu telefon ile en zorlu ışık koşullarında bile harika fotoğraflar çekebileceksiniz. Çünkü en iyi anların bazıları en az ışıkta gerçekleşir. Sony'nin yıllara dayanan kamera uzmanlığı, Xperia Z3 Compact ürününün benzersiz düşük ışık koşullarında benzersiz çekim olanakları sunmasına imkan tanır. Cyber-shot ve Handycam teknolojileri sayesinde hareket halindeyken mükemmel videolar kaydedebilir ve su altında net fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşımak isterseniz benzersiz kamera uygulamaları ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.

4K - Çok yüksek tanımlı video kaydı

Sony'nin en iyi telefon kamerası olan Xperia Z3 Compact, gördüğünüz her şeyi göz alıcı yüksek çözünürlük 4K videoda yakalamanıza olanak sağlar. Full HD 1080p görüntü kalitesine kıyasla dört kat daha ayrıntılı olan çekimleriniz "çok yüksek tanımlı" olarak sunularak, gerçek ayrıntılarla dolu eşsiz bir netlikte izlenebilir. Xperia Z3 Compact çektiğiniz görüntüleri, 4K (3840x2160) çözünürlüğü ve en son MHL 3.0 konnektörünü kullanarak 4K bir TV'de veya projektörle oynatmayı da destekler. 

"Yüksek çözünürlüklü ses"

Xperia Z3 Compact, Yüksek Çözünürlüklü ses ile tüm ritimleri duyulması istenen şekilde duyun ve Dijital Gürültü Önleme destekliği dikkat dağıtıcı sesleri dışarıda bırakın. Filmler Uygulaması'na dokunarak gişe rekorları kıran bir filmi balkonunuzda izleyin ve PlayStation 4 konsoluna PS4  Remote Play özelliğiyle erişin. 

PS4 Remote Play özelliğine sahip tek akıllı telefon

Xperia akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış olan PS4 Remote Play evinizin neresinde olursanız olun PS4 oyunlarınıza erişme olanağı sağlar. 

2 gün pil ömrü

Xperia Z3 Compact, üst düzey malzemeleri en iyi Sony teknolojileriyle birleştiren bir suya dayanıklı akıllı telefondur. Güünün her saatinde keyfini çıkarabileceğiniz daha iyi bir akıllı telefon deneyimi, en gelişmiş kamera, üst düzey oyun oynama keyfi ve 2 güne yakın pil ömrüne, ince ve kompakt bir tasarımla sahip olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat