Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sony DSC RX100 M3 kompakt fotoğraf makinesinin özellikleri nelerdir?

2,297
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sony DSC RX100 M3 kompakt fotoğraf makinesinin özellikleri nelerdir?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi dördüncü bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının yirmi dördüncü bölümündeki konuklarının üçüncüsü fotoğraf makinesi piyasasına çok uzun zaman önce merhaba diyen Sony. 


Cyber Shot ürünleri ile kalite, sağlamlık ve lens kalitesini bir araya getiren Sony, DSC RX100 M3 kompakt fotoğraf makinesi gövde ve pili ile sadece 290 gramlık bir fotoğraf makinesi sunuyor bize. ZEISS Lens & 70mm zoom özelliklerinin yanı sıra, küçük boyutlarının aksine 20 mp'lik görüntü kalitesi, hareketli nesnelere kilitlenip onları takip edebilme, 180 derece eğilebilen LCD ekranı ve full HD görüntü kalitesi ile Sony 4K televizyonlarla da çok rahat kullanılabilen Sony Cyber Shot DSC RX100 M3 kompakt fotoğraf makinesi hakkındaki tüm detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat