Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Snapseed nasıl kullanılır?

14,018
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Snapseed nasıl kullanılır?

Snapseed uzun süredir olmasına rağmen eskiden geliştirilen parmakla değişik ayarları rahatça seçebilme ve editleyebilme özelliği fark yaratan özelliklerindendir. Önce Snapseed uygulamasını açalım. Uygulama bize önce demo bir fotoğraf gösterir. Altta da bazı ayarlar vardır. Buradan bütün ayarlar yapılabilir. 


Öncelikle solda yer alan artıdan fotoğraf ekleyelim. Aşağıda farklı seçenekleri görebiliriz. Burası ile otomatik kontrast ayarı yapabiliriz. Aşağıda yer alan çarpı ve check işareti efekti silme ya da kabul etme ayarlarıdır. Burada seçilebilen alana parmağımızla dokunarak parlaklık ayarı yapabiliriz. Yine parmakla bu bölgeye özel parlaklık, kontrast ve saturasyon ayarları yapabiliriz. 

Parlaklığı seçtikten sonra sağa sola hareket ederek bunun ayarlarıyla oynayabiliriz. Üstteki sağda yer alan fotoğraf resmine basarak yaptığımız efektin etkisini görebiliriz. Bir kaç dakika içinde bu ve benzeri efektlerle fotoğrafımızı editleyebiliriz. Kaliteli sonuçlar elde edebiliriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat