Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şirketler Turkcell Kurumsal Online işlemler'den nasıl yararlanabilir?

1,524
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Şirketler Turkcell Kurumsal Online işlemler'den nasıl yararlanabilir?

Turkcell Kurumsal Online İşlemler, şirket hatlarınızla ilgili tüm işlemleri hızlı, evraksız ve kolayca yapmanızı sağlayan online hizmet kanalıdır.

Kurumsal Online İşlemler'e www.turkcell.com.tr ana sayfasındaki Online İşlemler?Kurumsal Yetkili adımından ulaşılabilir. Turkcell Kurumsal Online İşlemler, şirketlerin tüm hatlarından sorumlu olan şirket yetkilileri için özel olarak tasarlanmış bir web sitesidir. Bireysel Online İşlemler'den farklı olarak şirket adına yetkili bir kişi, tüm şirket hatları üzerinde işlem yapılabilir. Kurumsal hat sahibi şirket çalışanları ise Online İşlemler'e Bireysel veya Kurumsal Kullanıcı adımından giriş yapabilirler.

Online İşlemler'de tüm şirket hatlarınızı tek bir sayfada görüntüleyebilir, numaraları kolayca hatırlayabilmeniz için adlandırabilir ve şirket içi kısa numaraları görüntüleyip isterseniz değişiklik yapabilirsiniz.

"Fatura Bilgileri" menüsünden tek tıkla faturalarınızı listeleyebilir, geçmişe dönük fatura tutarlarınızı inceleyebilir ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Hat bazında kullanım/arama detaylarını inceleyebilir, faturanızın kopyasını PDF Fatura bölümünden görüntüleyebilir ve yazıcı çıktısını alabilirsiniz. Aynı sayfada şirketinizin henüz kesilmemiş toplam güncel fatura tutarını görüntüleyebilir, hat bazında listeleyebilir, tutarları bilgisayarınıza indirebilir veya kendinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Fatura bilgilerinin yanında e-fatura, fatura cepte ve tek fatura hizmetlerimize abonelik gerçekleştirebilir, adres ve fatura ödeme tarihi değişikliği gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat