Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sinop'ta nerede kalalım?

1,220
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sinop'ta nerede kalalım?

Sinop küçük bir kent olmasına rağmen gelişmiş bir tatil yöresidir. Yıldızlı oteller, pansiyonlar veya küçük oteller bulmak Sinop'ta mümkündür. Özellikle Sinop'un merkezinde konumlanan oteller hizmet kalitelerini arttırarak butik otel kalitesine ulaşmışlardır. Bunun dışında temiz pansiyonlar da tercih edilebilir.

Dönemsel olarak Sinop'ta yazlık kiralama mümkündür. Bir çok insan yazlık almıştır fakat bütün sezon yazlıklarında kalmazlar, bu yüzden yazlıkların boş olma ihtimali fazladır. İnternetten boş yazlık ev bakarak, kiralama imkanı bulabilirsiniz. 

Sinop yaz aylarında gidiliği zaman birkaç ay kalınabilecek bir tatil yöresidir. Sinop İnceburun tarafında kendi özelliklerini ön plana çıkararak hizmet kalitesini oldukça arttırmış butik oteller vardır. Eğer gece hayatından ve şehir hayatından uzaklaşmak isterseniz, bu otellerde de kalabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat