Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sık orgazm taklidi yapmak gerçekten orgazm olmayı engelleyebilir mi?

47,862
kez izlendi
Puan: 4.25 / 5
Detaylı Açıklama

Sık orgazm taklidi yapmak gerçekten orgazm olmayı engelleyebilir mi?

Sürekli yaşamını orgazm taklitleriyle devam ettiren bireyler var. Bu tedavi edilmesi gereken bir durum. Kadın her zaman orgazm olamasa da bu asla olmadığı anlamına gelmez. Eğer bir kadın tüm kadınlığı süresince hiç orgazm olmadıysa bu bir sorundur ve destek alması, bu durumun nedenlerinin bulunması gerekir.

Orgazm taklidi
yapmak alışkanlık haline gelebilir. Bunun nedeni kendini düşünmek, orgazm olamama sorunlarını sorgulamaktan kaçınmak olabilir. Kişi kendini bu durumla ilgili sorgulamaktan kaçındığı sürece orgazm taklidi yapar ve bu işine gelir. Diğer türlü kendisi için sorumluluk almak, durumla yüzleşmek gerekirse de yardım almak durumundadır.

Partnerinizle uzun süreli bir ilişkiniz varsa, yaşadığınız cinselliği konuşmak, fantezileri paylaşmakta fayda var. Paylaşılan bu tür bilgiler cinsel ilişkiye olumlu yansır. Samimiyet geliştikçe cinsel ilişkinin ve orgazmın da gerçek olacağı bir yola girilir. Bu nedenle her konuda olduğu gibi cinsellik noktasında da çiftler iletişime açık olmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat