Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevişmenin amacı yalnızca orgazm olmak mı?

112,313
kez izlendi
Puan: 4.58 / 5
Detaylı Açıklama

Sevişmenin amacı yalnızca orgazm olmak mı?

Orgazm bir sevişme için tek hedef değildir. Sevişmekten ve seksten söz ederken en önemli şey iki bedenin uyum içinde keyif alarak hareket etmesi, birbirine keyif vermesi ve keyif almasıdır. Sekste bireyler kendi bedenlerinden sorumludur. Kendi bedenlerinin karşı taraf tarafından nasıl yönlendirileceğine sekste yine bireyler bir takım ipuçları verirler. Biz buna beden dili diyoruz.

Sevişme ağırlıkta beden dili ile olur ve ısrarla üstünde durduğum okşamak ve gözünün açık olması tanımları bununla ilintili. Çünkü bedenin dilini okşarken dokunurken ve bir de bakarken yakalarsınız. Orgazm tek başına seks için bir şey ifade etmiyor. Çünkü o zaman çok teknik bir şeyden söz ediyoruz.

Orgazma mastürbasyonla da, günübirlik ilişkiyle de, paralı seksle de ulaşabilirsiniz, yani teknik manada boşalabilirsiniz. Kadın için de geçerli bu, erkek için de geçerli. Burada sözün ettiğimiz o keyif, o alınan hazzın bütünlüğü ve yoğunluğu, yani sürecin kendisi.

O sürecin kendisi kaliteli değilse varılmış olan noktanın hiçbir anlamı yok. Çünkü bunu elinizle de, vibratörle de, herhangi bir penisle de ya da herhangi bir vajinayla da sağlayabilirsiniz. Burada tamamen teknik bir durum var. O bütün keyfin kendisinde. Asıl olarak keyfin kendisinin içini doldurmak lazım.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat