Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrılmak için ne yapmam gerekir?

2,795
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrılmak için ne yapmam gerekir?

Günümüzde sevgililer arasında sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan ayrılık konusu, ilişkilerde farklı boyutlarda ele alınmaktadır.


Ayrılmak isteyen kişinin, partnerinden doğrudan değil dolaylı yoldan ayrılmak istemesi kaygılı, korkulu ve sorumluluk almaktan kaçan bir bakış açısı içerisinde olduğunu gösterir.

İlişkide bulunulan süreçte samimi duygularla ilişki içerisinde olup daha sonra ayrılmak isteyen tarafın, partnerinin kendisini bırakması için yaptıkları sorumluluk almayıp bir oyun yaratması anlamına gelir.

Ayrılma kararınız netse ve ilişkinizin devam etmesi için hem kendi başınıza hem de ilişkide partnerinizle beraber her yolu denediğinizi düşünüyorsanız ve çözüm konuşmaları yapmanıza rağmen ilişkideki sorunlarda değişiklik olmadıysa bunları net bir şekilde partnerinize ayrılma kararınızı bildirin. Partneriniz ayrılma kararınızı duyduğunda öfkelenebilir, üzülebilir, kızabilir ve tehtidler savurabilir. Ancak sizin ayrılma kararınızı açıklarken ayrılık kararından emin olduğunuzu samimi ve net bir biçimde karşı tarafa anlatmanız ve yansıtmanız kendi açınızdan yeterli olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat