Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilim olmuyor, ne yapmalıyım?

8,745
kez izlendi
Puan: 3.36 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilim olmuyor, ne yapmalıyım?

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinememenizin birçok nedeni olabilir. Bu konuda önce kendinizi sorgulamalısınız.
Sevgili bulamamanız ilişki kurma biçiminizden kaynaklanıyor olabilir. Uygun yaşa gelip bir sevgilim olsun diye beklemek yanlış bir düşüncedir. Girişkenlik, kendinize güvenmek, kendinizi iyi ifade etmek, ortak konuşma alanları bulmak ve sosyal aktivitelere katılmak hem sevgili bulmanızı kolaylaştırır hem de arkadaşlık ilişkilerinize katkı sağlar.
Hobi ya da spor alanlarından birini seçerek sosyal ortamlarda yer alabilirsiniz. Böyle ortamlara girerken tek amacınız sevgili bulmak olmamalıdır. Kişisel gelişiminize katkı sağlamak için de bu tip ortamlara ihtiyacınız vardır. Öncelikli amacınız bu olmalıdır.
Karşı cinsle ilişki kurarken konuşmalarınızda bocalamanız ya da saçmaladığınızı hissetmeniz normal bir durumdur. Kendinizi bu konuda kötü hissetmemelisiniz. Elinizi ayağınızı nereye koyacağınızı bilememek, doğru cümleleri kuramamak, kelimelerde takılmak ve sürekli gülmek ilk dönemin heyecanlarındandır. Heyecan, onay alma ve beğenilme isteği gibi faktörler kişide kaygı yaratır. Kaygılarınız yüzünden kendinizi yeteri kadar ifade edemediğinizi düşünüyorsanız bir uzmandan yardım almanızda fayda vardır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat