Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilim olması için ne yapabilirim?

10,173
kez izlendi
Puan: 3.80 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilim olması için ne yapabilirim?

İçinde yaşadığınız sosyal çevrenin algısı ya da yaşınız sizi sevgili bulmak konusunda baskı altında hissettirebilir. İlişki yaşamak için hoşlanmadığınız biriyle ilişki başlatmak doğru değildir. Gerçekten sevdiğiniz ya da hoşlandığınız biriyle birlikte olmak için doğru zamanın gelmesini bekleyin ama beklerken yapabileceğiniz bazı şeyler var:
Kendinizi sevin
Karşı cinsin sizi sevmesi ve size değer verebilmesi için önce sizin kendinizi sevmeniz ve kendinize değer vermeniz gerekir. İnsan her zaman kendisiyle tam anlamıyla barışık olamaz, herkesin kendinde sevmediği özelliği vardır. Beğenmediğiniz özellikleriniz kendinizi sevmenize ve kendinize saygı duymanıza engel olmamalıdır. Kendinizle ilgili sıkıntınız yoksa ilişki kurmaya hazırsınızdır.
İletişim kurun
Biriyle ilişki başlatmak için öncelikle kendinizi iyi ifade edebilmelisiniz. Hoşlandığınız biri varsa onunla konuşabileceğiniz ortak konular bulmalısınız. Karşı tarafın sizinle ilgili düşüncesini öğrenmeye çalışın. Çekingen olsanız bile onunla geçireceğiniz verimli zamanlar oluşturmaya çalışın.
Sosyal olun
Farklı insanlarla tanışmak ve onlarla iletişim kurabilmek için yeni sosyal ortamlara girmeniz gerekir. Bunun için kendinize bir hobi seçebilir ya da bir spor dalıyla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Yeni ortamlara girip insanlarla iletişim kurmak sadece sevgili bulmak konusunda değil arkadaş bulmak konusunda da size yardımcı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat