Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilim beni kıskanmıyor, başka erkeklere yakınlık göstererek kıskanmasını sağlayayım mı?

44,832
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilim beni kıskanmıyor, başka erkeklere yakınlık göstererek kıskanmasını sağlayayım mı?

Önce kıskançlığı öğrenelim. "Bir insan ne kadar çok kıskanıyorsa, o kadar çok seviyordur" yargısı doğru değildir. Çünkü kıskançlığın sevgi ile çok da alakası yoktur. Kıskançlığın aşırısı bir kişilik bozukluğudur. Bunu bir kere kafamıza koymak gerekir.


Kıskandırma isteğinin nedenleri

Kendinize şunu sorun: Sevgilinizin neden sizi kıskanmasını istiyorsunuz... Daha çok kıskanırsa, size olan sevgisini ispatlamış olacağına mı inanmayın, çünkü böyle bir şey yok. Sevgilinizde bakmanız gereken, onun sevgisini anlayabilmenin yolu onun sizinle ilgilenme düzeyidir. 

Sevgiliniz sürekli sizinle vakit geçirmek istiyor, sizi arıyor mu, sizinle buluşmak için çaba gösteriyor mu, koştura koştura randevunuza geliyor mu, sizin asıl bakmanız gereken bu soruların yanıtları. Başkalarından kıskanıp kıskanmaması size olan sevgisinin ölçütü olamaz. Ayrıca, başka bir erkek ile yakınlık kurduğunuz zaman bunun nelere mal olabileceğini düşünmeniz gerekir. Erkek arkadaşınız belki de sırf böyle bir yakınlaşmada bulundunuz diye sizi terk edecek. Belki sizden beklemediği bir hareketi gördüğü için kendi içine kapanacak, hayal kırıklığına uğrayacak. Bu nedenle bu riske girmeye hiç gerek yok. 

Sevgiliniz mutlaka sizi yer yer kıskanıyordur ama bazı insanlar kıskançlıklarını çok aşırı şekilde gösterir, bazıları ise göstermez. Aşırı şekilde gösterenlere özenip de, "bak, onun sevgilisi çok kıskanç, demek ki onu çok seviyor" demeyin, çünkü çok yanılırsınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat