Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seul'e nasıl gidilir?

1,001
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seul'e nasıl gidilir?

Asya'nın en doğusunda, Türkiye'ye ciddi şekilde uzak olan Seul'e gitmek için Türkiye'nin ve Kore'nin ulusal hava yollarını kullanabilir veya özel hava yolu şirketlerini tercih edebilirsiniz. Seul'e uçak bileti fiyatları genel olarak 700 Euro'dan başlar ve uçuşlar 10 saat sürer.

Seul'e gitmek için aktarmalı uçuşları da tercih edebilirsiniz. Eğer aktarmalı uçuş yaparsanız uçak biletine ödeyeceğiniz miktar azalır, ancak Seul'e varışınızda 24 saate kadar uzayabilir.

Seul'de iki tane önemli havaalanı vardır. Bunlardan en çok kullanılanı Incheon'dur. Incheon'dan şehir merkezine gitmek için sabah saat 05:00'ten gece 12:00' ye kadar çalışan Arex trenini kullanabilirsiniz. Diğer havaalanı ise Gimpo'dur. Burası genellikle aktarmalaı uçuşların yapıldığı havaalanıdır. Gimpo'dan da şehir merkezine gitmek için yine Arex trenini kullanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat