Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sertleşme için vakum tedavisi nasıl uygulanır?

65,532
kez izlendi
Puan: 4.74 / 5
Detaylı Açıklama

Sertleşme için vakum tedavisi nasıl uygulanır?

Vakum tedavisi günümüzde çok sık olmamakla birlikte penis bozukluklarında kullanılan tedavi yöntemlerinden birisidir. Sertleşme için vakum tedavisi hakkında merak edilenler videoda!


Öncelikle sertleşme probleminin çözülmesi gerekir ve buna rağmen vakum tekniğini isteyen hastalara uygulanan bir yöntemdir. Sertleşme probleminde vakum tekniğinin yanı sıra ağızdan alınan ilaçlar ve penise enjeksiyon yöntemi de mevcuttur. Vakum problemi çok sık tercih edilmemekle birlikte sonuca yönelik bir tedavi yöntemidir.
Vakum 3 parçadan oluşur negatif basınç oluşturabilecek vakum, pompa ve birde bandı vardır. Vakum sistemi tamamen ereksiyonun nasıl oluştuğuyla alakalı bir sistemdir.

Pompa ile beraber vakum cihazı peniste negatif bir basınç oluşturur ve penisin içerisine kan dolmaya başlar, penis belli bir ereksiyon düzeyine ulaştığında penis köküne oradaki kanın geri dönüşünü engelleyecek bir bant uygulanır ve hasta bu şekilde ilişkiye girebilir.

Vakum cihazından sonra ereksiyon (sertleşme) süresinin 30 ? 35 dakikayı geçmemelidir. Bu yöntemin dezavantajı penis koyulan bant çevresinde sağa sola öne arkaya doğru oynak bir hal almasıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat