Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seksi makyajda rimel sürerken nelere dikkat etmeliyiz?

125,093
kez izlendi
Puan: 4.48 / 5
Detaylı Açıklama

Seksi makyajda rimel sürerken nelere dikkat etmeliyiz?

Seksi makyajda gözümüzün vurgusunu daha da belirgin hale getirmek için kirpik diplerine kalın bir eyeliner uygulaması yapmamız gerekir. Daha sonra da kirpiklerimizi dolgun ve yoğun bir şekilde rimelle dolgunlaştırmamız ve çok belirgin hale getirmemiz gerekir. 

Böylelikle gözlerimiz çok daha seksi bakacak. Kirpiklerin dolgun ve çok olması makyajımızın daha vurgulu olması için çok önemli. O yüzden kirpikte çok dikkatli davranarak çok yoğun ve çok bol rimel uygulaması yapıyoruz. Rimelimizi kirpik dibinden kirpik dışına doğru yaparken daha dışa çekik yaparsak gözlerimiz daha çekik gözükecektir. Uçlardan hafif yana doğru çekerek sürebiliriz. 

Üst göz kirpiklerimize dolgun bir rimel sürdükten sonra alt kirpiklerimize de kirpik diplerinden olmak kaydıyla biraz belirginleştirmemiz gerekir. Tamamıyla uçlarına sürmeden sadece diplerini biraz vurgulamamız yeterli olacaktır. Dilerseniz takma kirpik ile de kirpiklerinizi kuvvetli hale getirip gözlerinize daha seksi bir bakış sağlayabilirsiniz. Bol rimel ve kirpik desteğiyle seksi göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat