Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seksi görünmek için nasıl poz vermeliyim?

24,499
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seksi görünmek için nasıl poz vermeliyim?

Seksi poz vermek için duruşunuza ve bakışlarınıza dikkat etmelisiniz. Fotoğraf çektirirken daima dik durmaya özen gösterin.
Seksi görünmek için omuzlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Bunun için öncelikle hafif yan durmalı ve bakışlarınızı kameraya yöneltmelisiniz. Kadrajtaki uzak omuz başını yukarı kaldırarak elleriniz belinizde poz vermelisiniz. Bu pazı mutlaka seksi bakışlarla desteklemeniz gerekir.
Kıyafet ne kadar dekolteli olursa o kadar seksi olur şeklinde yanlış bir algı vardır. Fotoğraf çektirirken seksiliği sağlayan dekolte değil bakışlardır. Kıyafetlerinizdeki seksiliği dekolte kullanmadan vücut hatlarınızı ön plana çıkararak sağlayabilirsiniz. Az dekolteli ama gösterişli kıyafetinizi günlük yaşamda kullandığınız takı ve aksesuarlar ile destekleyebilirsiniz.
Fotoğraflarda seksi görünmek için yaptığınız makyaja önem vermelisiniz. Fotoğraf gündüz çekiliyorsa hafif bir makyaj yapmalısınız. Fotoğraf gece çekiliyorsa kıyafetinizi destekleyen abartısız bir makyaj yapmalısınız.
Fotoğraf çektirirken sizi seksi gösteren bir diğer unsur saçlarınızdır. Başınızı hafif yana yatırarak saçlarınızı savurabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat