Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks yaşamımızı canlandırmak için neler yapabiliriz?

13,025
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seks yaşamımızı canlandırmak için neler yapabiliriz?

Seks hayatını canlandırmak için erkek ve kadının yapması gereken pek çok şey vardır. Öncelikli ihtiyaç çiftler arasında iletişimdir. Erkek ve kadın birbirlerinin yatakta ne istediklerini bilemez. Hoşlanılan fanteziler, yatakta nasıl davranışların hoşa gideceğini çiftler birbirlerine anlatmalılar.

Seks oyuncakları seks hayatını hareketlendirmek için kullanılabilir. Pozisyonlar ve yataktaki yerler değiştirilebilir. Seks için uygun kıyafetler, seks yapılan yerin değiştirilmesi de çözüm olabilir. 

Eğer çiftlerden birinin aklında bir fantezi varsa bunu diğer çifte önerebilir. Çiftler akıllarındaki soru işaretlerini, isteklerini mutlaka birbirlerine aktarmalılar.

Kadınlar seks sırasında erkek tarafından hırpalanmak ve erkeğin sert davranışlarda bulunmasını isteyebilir. Bu durum seks sırasında kadının daha çok haz alıp ve haz vermesini sağlar.

Erkeklerde yaşlanmaya bağlı olarak erkeklik hormonu olan testosteron seviyesinin düşmesi cinsel isteğin azalmasına neden olur ve bu da seks yaşamınızda sorunlar çıkarabilir. Bu gibi durumlarda uzman bir doktora başvurarak gerekli testler sonrasında eksik olan hormon tespit edilerek yerine konulması gerekir. Bu şekilde hem cinsel isteğiniz artacak hem de seks yaşamınız canlanmış olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat