Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks yaparken asla yapmamız gerekenler nelerdir?

30,907
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seks yaparken asla yapmamız gerekenler nelerdir?

Cinsel hayatta asla diye bir şey yoktur. Önemli olan partnerlerden ikisinin de zarar görmemesidir. Toplum zarar görmeyecekse, kişiler de aynı şekilde zarar görmediğinde cinsel hayat özgürce yaşanabilir. Eğer iki kişi de istiyorsa cinsellikte ayıp yoktur. 

Kişilerin özeli dört duvar arasında yaşanır. Partnerinizin ve kendinizin kabul ettiği her şeyi cinsel hayatınızda uygulayabilirsiniz. Önemli olan kişinin mutlu olmasıdır. Kişinin mutlu olması için bunları partnerinizle konuşmanız gerekir. 

Hangi pozisyonların sizi ve partnerinizi mutlu ettiğini görmeniz çok önemlidir. Seksten önce ve seksten sonra konuşmak, detayları paylaşmak cinsel hayatın kalitesi açısından önemlidir. Karşı tarafın duygularınızı bilmesi iyi seks açısından önem arz eder. 

Sekste konuşmak, düşünceleri dile getirmek yapılmalıdır. Son 6 saat kuralına göre son altı saat söylenen sözler kişinin zihninde kalır ve kişi bunları yapmak ister. Son 6 saatte yaşananları ve istekleri partnere söylemek bu yüzden çok önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat