Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seks hayatımızı renklendirmek için seks aksesuarları kullanabilir miyiz?

16,300
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seks hayatımızı renklendirmek için seks aksesuarları kullanabilir miyiz?

Seks hayatını canlandırmak için erkek ve kadının yapması gereken pek çok şey vardır. Öncelikli ihtiyaç çiftler arasında iletişimdir. Erkek ve kadın birbirlerinin yatakta ne istediklerini bilemez. Hoşlanılan fanteziler, yatakta nasıl davranışların hoşa gideceğini çiftler birbirlerine anlatmalılar.

Seks oyuncakları seks hayatını hareketlendirmek için kullanılabilir. Pozisyonlar ve yataktaki yerler değiştirilebilir. Seks için uygun kıyafetler, seks yapılan yerin değiştirilmesi de çözüm olabilir. 

Eğer çiftlerden birinin aklında bir fantezi varsa bunu diğer çifte önerebilir. Çiftler akıllarındaki soru işaretlerini, isteklerini mutlaka birbirlerine aktarmalılar.

Sevişirken ne kadar yaratıcı olunursa o kadar mükemmele yakın bir ilişki yaşarsınız. Rutin ve alışılmış olan cinsel yaşantı bir zaman sonra heyecanlandırıcı olmaz ve yeterli haz alamazsınız. 

Porno film izlemek cinsel hayatınıza renk katıyorsa izlemenizde herhangi bir sakınca yoktur, aksine cinsel hayatınızın renklenmesindeki en önemli etken olabilir. Burada önemli olan partnerinizi de dahil edip filmi beraber izlemenizdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat