Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seçimsel astroloji nedir?

181
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Seçimsel astroloji nedir?

Seçimsel astroloji, herhangi bir işe başlamak için uygun zamanı belirlemektir. Astrolojik olarak gökyüzünün durumu, Ay'ın bulunduğu burç, açılar, o günün transitleri gibi konuların elenip sık dokunup en şanslı zamanı belirleyerek, danışanına sunmasıdır. 

Astroloji uzmanları kişilere ancak belli bir ölçüde, belli bir yere kadar yardımcı olabilir. Evet bir işe başlamak için en uygun ve en şanslı zamanı seçmeye çalışırız ancak elimizden geldiğince tedbir almaktır bu aslında. 

Seçimsel astroloji ile konunun durumuna göre, zorlu transitlerin olduğu, zorlu açıların olduğu bir zaman dilimindense, rahat akışın olduğu, daha yumuşak geçişlerin olduğu dönemler seçilir. 

Seçimsel astrolojide Ay'ın içinde bulunacağı burcu saptamak vs. gibi birtakım teknikler kullanılarak tavsiyeler verilebilir. Buradaki sorular da tabii ki kişiye bağlı olarak değişir. Sorular genel olarak, "Ne zaman evlenmeliyim, evlenmek için doğru zaman hangisi, bir iş açmak istiyorum, ticaret yapmak istiyorum, açılış zamanım ne olmalı" türünde olmalıdır. Çünkü bir şey nasıl başlarsa, o şekilde devam eder gibi bir düşünceye sahibiz aslında hepimiz. Neden doğru zamanda, doğru şeye adım atmayalım... Biz elimizden geleni yapalım. Takdir ve sonuç tabi ki bizim karışabileceğimiz bir durum değil.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat