Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sapanca'da neler yapabiliriz?

1,596
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sapanca'da neler yapabiliriz?

Sapanca'da yapılacak aktiviteler çok çeşitlidir. Özellikle şehir hayatından bunalmış, kafasını dinlemek isteyen İstanbullular için kesinlikle gidilmesi gereken bir yerdir. Sapanca Gölü'nün etrafında piknik yapılabilir. Burada bisiklete binerek yürüyüş yapabilirsiniz. 


Bunun yanı sıra Sapanca'nın alabalıkları ünlüdür. Buraya tatilde balık yemek için gelinebilir. Aynı şekilde göl kenarında keyifle kahvaltı da yapılabilir. Sapanca'ya günübirlik de gidilebilir. Eğer konaklamak isterseniz konaklayabileceğiniz pek çok alternatif yine burada yer alır. Gölün etrafında çok güzel kalınacak oteller vardır. 

Yeşille baş başa bir konaklama yapabilirsiniz. Burada pek çok SPA özelliği olan otel vardır. Burada hem bakım yaptırabilir hem de dinlenebilirsiniz. Sapanca'da doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi güzellikler de vardır. Rüstem Paşa Camii, İpek Yolu'nun geçtiğinin rivayet edildiği Vecihi Kapısı görülebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat