Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Waterwall bulaşık makinesi özellikleri nelerdir?

57,943
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Waterwall bulaşık makinesi özellikleri nelerdir?

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi beşinci bölümünün 2. konuğu ise serinin en üst modeli Samsung Waterwall Bulaşık Makinesi.

Öncelikle makine tasarımı ile dikkat çekiyor. Kapağında alıştığımız tarzda düğmeler ya da kontrol paneli mevcut değil. Dış kapakta sadece geniş bir tutma yer yer alıyor. Kapağı açtığımızda tüm kontrol paneli ve düğmelerin kapağın iç üst kısmında yer aldığını görüyoruz. Kapağı açar açmaz açılan ışık ise özellikle karanlıkta son derece işlevsel.

Power düğmesine bakarak makineyi çalıştırabiliyoruz. İç tasarımının ise bildiğimiz bulaşık makinesi iç tasarımından farklı olduğunu görebiliyoruz. Öncelikle çekmecenin rahat tutuşu ve kolayca kayma özelliği dikkat çekiyor. Takılmıyor ve bizi zorlamıyor.

En üstte yer alan çatal bıçak çekmecesi yeni bir özellik ve bulaşık makinelerinde yer kazanma açısından çok özel bir buluş. Samsung Waterwall bulaşık makinesinde bu çekmecede yer alan çatal bıçaklar plastik tepsi aparatı ile kolaylıkla yerinden çıkarılabiliyor.

Cihaza adını veren waterwall yani su duvarı özelliği. Makinenin altında yer alan kırmızı kol çalıştığı anda alttan ciddi bir basınç ile su püskürtülüyor. Bu şekilde yukarıdan su püskürtmek yerine aşağıdan yükselen su ile çok daha iyi bir temizlik deneyimi elde ediliyor.

Kontrol panelindeki otomatik ayarda kumanda makinede. Ekonomik, tencere-tava yani yoğun bulaşık modu, bardak yani hafif bulaşık modu ve hızlı modlarında makineyi kullanabiliyoruz. Yine bir diğer güzel özellik de üst ve alt çekmecelerin ayrı ayrı yıkanabilmesi. Zone booster özelliği ise makinenin sağ ya da isteğe göre sol tarafının daha kuvvetli yıkamaya ayarlanabilmesi. Bu şekilde makineden 260 bara kadar su püskürtülebiliyor.

Sterilize düğmesi ise bebek eşyaları, biberon, mama kabı başta olmak üzere pek çok özel eşyayı sterilize etmeye yarıyor. Makinemiz bulaşığın bittiğini kapağını açarak bize haber veriyor. Bu esnada ise alıştığımız tarzda buharla karşılaşmıyoruz.

Samsung Waterwall teknolojisi ile zor kirleri çıkartmak ve bulaşık makinesi deneyimini daha keyifli hale getirmek çok kolay. Özellikle çekmecelerinin kolay kullanımı, üst çekmecedeki flex tray yani katlanabilir tepsi ve waterwall ile aşağıdan çok basınçlı yıkama özellikleri ile Samsung Waterwall bulaşık makinesi çok özel bir makine.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat