Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung KU7000 Smart UHD 4K TV özellikleri nelerdir?

30,954
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung KU7000 Smart UHD 4K TV özellikleri nelerdir?

Samsung'un  UHD 4K TV özellikli akıllı televizyonu KU7000, düz ekran bir TV. Türkiye'de 40, 43 50, 55, 60, 65 ve 70 inç ekran boyutlarında satışa sunuluyor. 4K görüntü kalitesindeki bu ürün, full HD televizyonlara göre 4 kat daha net görüntü veriyor.
 
Samsung'un UHD Yükseltme teknolojisi sayesinde, UHD olmayan içeriklerde bile, görüntü kalitesi dikkat çekici şekilde artırılıyor. Hemen hemen UHD (4K) seviyesine yükseltiliyor.
 
Günümüzde 4K filmler, 4K futbol maçları içerik dünyasını şekillendirirken, satın alınacak olan televizyonların da bu içerik ile uyumlu olması, ileriye yönelik olarak yatırımınızı korumanıza yardımcı olur.
 
Teknoloji, UHD olmayan içerikleri bile bu görüntü kalitesinde izlemeye olanak sağlarken, çok ufak bir ücret farkı ile geleceğin teknolojisine yatırım yapmak, kısaca 4K, yani UHD televizyon satın almak en akıllıca seçim olacaktır.
 
Ayrıca televizyon satın alırken televizyonda bulunan panelin RGB olmasına ve bağımsız kuruluşlar tarafından verilen UHD sertifikasyonuna sahip olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bunu anlamanın en kolay yolu ise ürün kutusunda UHD logosu olup olmadığını kontrol etmek. Bununla alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz "Televizyon alırken nelere dikkat etmeliyiz?" başlıklı videomuzu izleyebilirsiniz.
 
Şimdi gelelim, KU7000'in akıllı özelliklerine... Güçlü Dört Çekirdekli işlemciye sahip KU700'deki akıllı teknoloji, daha hızlı çoklu görev ve web'deki dühızlı içerik gezintisinin yanı sıra daha sorunsuz etkileşim de sağlayabiliyor. Ayrıca Samsung'un hız için tasarlanmış olan TİZEN işletim sisteminin çalıştığı KU7000, eğlence deneyimini, canlı TV izlemenin ötesine taşıyor.
 
Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlıyor.
 
Samsung Smart TV, geniş oyun seçenekleri ile oyun keyfini bir sonraki seviyeye taşıyor. Büyük ekranda oyun, gamepadler, mobil telefonlar da dahil olmak üzere çok sayıda cihaz desteği sunuyor. Bu anlamda hem ekonomik hem de gerçek UHD 4K TV almak isteyen kullanıcılar KU7000'i rahatlıkla tercih edebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat