Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Gear 2 nedir?

1,545
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Gear 2 nedir?

Samsung Gear 2, markanın piyasaya sunduğu ikinci akıllı telefon ya da smartwatch modeli. Samsung daha önce Galaxy Gear modelini çıkarmıştı. Ancak Samsung Galaxy Gear bazı tasarım ve donanım sıkıntıları nedeniyle beklenen ilgiyi görmedi. Galaxy Gear özellikle şarj konusunda yetersiz kalıyordu. Tasarımı da plastik ağırlıklıydı ve bu ürünün hedef kitlesini memnun etmedi. 

Samsung Gear 2 ise önceki versiyonun bu dezavantajlarına sahip değil. Yaklaşık 3 günlük bir şarj ömrü var. Ayrıca işletim sistemi gayet verimli çalışıyor. Dahası Samsung Gear 2, su ve toz geçirmezlik sertifikalarına sahip. Gear 2 yaklaşık 1 metre derinlikteki suya yarım saat süreyle dayanabiliyor. Gear 2 metal gövdesi ile hem sağlamlık hem de estetik yönden kullanıcını tatmin edebilecek seviyede. 

Samsung Gear 2 Tizen tabanlı bir işletim sistemi kullanıyor. Tizen işletim sistemi daha hızlı hem de daha enerji tüketiyor. Samsung Gear 2, birçok gelişmiş özelliği bir arada barındırıyor. Samsung Gear 2800 MHz işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama alanına sahip. 

Samsung Gear 2'de 2 megapiksel çözünürlükte bir kamera var. Kullanıcı isterse fotoğrafları kendi hafızasına kaydedebiliyor veya kullanıcının Samsung akıllı telefonu ile anında senkronize edebiliyor. 
Samsung Gear 2 sadece fotoğraf değil 720p çözünürlüğünde HD video da çekebiliyor. Bu videoları da telefona aktarmak son derece kolay. Fotoğraflar ve videolar akıllı telefon üzerinden kolayca paylaşılabiliyor. 

Samsung Gear 2'nin 1.63 inçlik süper AMOLED ekranı var. Samsung Gear 2'nin ekranı 320x320 piksel çözünürlüğe sahip. AMOLED ekran saatin görüş açısını 178 derece yani son derece geniş bir hale getiriyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat