Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Gear 2 hangi teknik özelliklere sahip?

3,455
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Gear 2 hangi teknik özelliklere sahip?

Samsung Gear 2, Samsung'un pazara sunduğu ikinci akıllı saat modeli. Samsung Gear 2, Samsung Galaxy Gear'ın sahip olduğu olumsuzlukların giderilmesi tasarımın iyileştirilmesi ile ortayaçıkmış bir cihaz olarak nitelenebilir. 

Samsung Gear 2 akıllı saat elbette bir akıllı telefon değil ancak Samsung markalı bir akıllı telefonla senkronize edilerek bazı akıllı telefon özelliklerine sahip olabiliyor. 

Örneğin Samsung Gear 2'ye SIM kart takılmıyor, ancak Gear 2 ile senkronize edilen Samsung akıllı telefon Gear 2 üzerinde kontrol edilebiliyor. Gear 2, Samsung Galaxy Manager uygulaması ile bluetooth üzerinden akıllı telefonla senkronize edildiğinde kullanıcı telefondaki rehbere ulaşabiliyor, saat üzerinde telefon araması yapıp gelen aramaları yanıtlayabiliyor. 

Samsung Gear 2'ye entegre edilmiş 2 megapiksel sensöre sahip bir kamera var. Bu kamera ile çekilen fotoğraflar kullanıcının Samsung akıllı telefonu ile anında senkronize ediliyor ve saatin hafızasında depolanabiliyor.

Samsung Gear 2 800 MHz işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama alanına sahip.

Gear 2 ile müzik dinlemek mümkün. Kullanıcı isterse saat ile senkronize edilmiş telefonundaki müziklerini dinleyebiliyor, isterse saatin belleğine kaydedilmiş müzikleri dinleyebiliyor. 

Samsung Gear 2 315mAh bataryaya sahip. Bu batarya ortalama bir kullanım ile yaklaşık 3 günlük bir şarj süresi sağlıyor. Samsung Gear 2 IP 67 yani suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına dahil. Bu cihazın yaklaşık 1 metreye kada su almadığı anlamına geliyor. 

Samsung Gear 2'nin 1.63 inçlik süper AMOLED ekranı var. Samsung Gear 2'nin ekranı 320x320 piksel çözünürlüğe sahip. AMOLED ekran saatin görüş açısını 178 derece yani son derece geniş bir hale getiriyor. 

Samsung Gear 2'nin birçok dijital ve analog saat arayüzü var. Bu arayüzler akıllı telefon kullanılmadığı anlarda devreye giriyor ve kolda şık bir saat gibi görünmesini sağlıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat