Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Gear 2 akıllı saat ile neler yapabiliriz?

6,962
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Gear 2 akıllı saat ile neler yapabiliriz?

Samsung Gear 2 tek başına çok kullanışlı ve işlevsel bir cihaz değil. Ancak herhangi bir Samsung akıllı saatler senkronize kullanıldığında son derece kullanışlı olabiliyor. Samsung Gear 2 senkronize çalıştığı akıllı telefonun kumandası olarak kullanılabiliyor. 

Mesela Samsung Gear 2'ye entegre edilmiş 2 megapiksel sensöre sahip bir kamera var. Bu kamera ile çekilen fotoğraflar kullanıcının Samsung akıllı telefonu ile anında senkronize ediliyor. Bundan sonra fotoğraflar kullanıcının istediği gibi paylaşılabiliyor. 

Gear 2 ile müzik dinlemek mümkün. Kullanıcı isterse saat ile senkronize edilmiş telefonundaki müziklerini dinyebiliyor, isterse saatin belleğine kaydedilmiş müzikleri dinleyebiliyor.

Samsung Gear 2 doğrudan bir telefon olarak kullanılamıyor. ancak Gear 2 ile senkronize edilen Samsung akıllı telefon Gear 2 üzerinden kontrol edilebiliyor. Gear 2, Samsung Galaxy Manager uygulaması ile bluetooth üzerinden akıllı telefonla senkronize edildiğinde kullanıcı telefondaki rehbere ulaşabiliyor, saat üzerinde telefon araması yapıp gelen aramaları yanıtlayabiliyor. 

Ayrıca telefona gelen e-posta, SMS ya da uyarı veya hatırlatmalar akıllı saat ile kolaylık görüntülenebiliyor. Tüm bunlar yapılırken telefonun cepten ya da çantadan çıkarılmasına gerek kalmıyor.

Samsung Gear 2'nin birçok dijital ve analog saat arayüzü var. Bu arayüzler akıllı telefon kullanılmadığı anlarda devreye giriyor ve kolda şık bir saat gibi görünmesini sağlıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat