Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Galaxy Tab'in özellikleri nelerdir?

4,844
kez izlendi
Puan: 1.80 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Galaxy Tab'in özellikleri nelerdir?

Galaxy Tab, Samsung'un tablet bilgisayar pazarındaki en güçlü ürünü. Samsung Galaxy Tab'in 10.1 boyutundaki ekranı 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip. Bu da Samsung Galaxy Tab'a son derece yüksek bir görüntü performansı kazandırıyor.

Tab'in duyarlı çoklu dokunmatik ekranı kullanıcılara cihaz üzerinde büyük kontrol kazandırıyor. Cihazı parmaklarla kontrol etmek son derece kolay olsa da dokunmatik kalem S-PEN, Tab'ın ekranında daha hassas ve eğlenceli işlemler yapmanızı kolaylaştırıyor.

Tab, kullanıcıların fotoğraf ve video deneyimini sorunsuzca yaşaması için iki ayrı kameraya sahip. Cihaz, ön yüzünde 2 megapiksellik bir kameraya sahip. Arka yüzde ise 3,5 megapiksel kamera lensi ve karanlık ortamlarda çekim yapabilmesi için LED flashı var. Bu lensle HD video ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmek mümkün.

Samsung Galaxy Tab, çift çekirdekli 1 GHz işlemcisi ve 1 GB RAM ile sorunsuz ve hızlı bir kullanıma sahip.

Samsung Galaxy Tab, üç eksenli jiroskobuyla, ekranını kullanım pozisyonunuza göre ayarlama yeteneğine de sahip. Tab'in bu özelliği Android için yapılmış birçok oyunu son derece eğlenceli şekilde oynamanızı da sağlıyor.

Galaxy Tab, birçok tabletin aksine uzun bir şarj ömrüne sahip.

Samsung Galaxy Tab, Google'ın mobil cihazlar için geliştirdiği Android işletim sistemini kullanıyor. Bu da, Google Play'deki yüzbinlerce uygulamayla birlikte kullanıcılara Galaxy Tab'i diledikleri şekilde kişiselleştirebilme imkanı sunuyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat