Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Food Showcase Buzdolabı özellikleri nelerdir?

22,869
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Food Showcase Buzdolabı özellikleri nelerdir?

Samsung Food Showcase Buzdolabı

FoodShowcase (Gıda Vitrinli) No-Frost Buzdolabı
- Dijital Inverter Kompresör (10 yıl Kompresör Garantisi) 
- A+
- Food Showcase(Gıda vitrini)

Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın önde yer alan teşhir bölümü, tüm ailenizin en sevdiği ve sık kullandığı yiyeceklere hızlı ve kolay erişim sağlaması için "buzdolabı içinde buzdolabı" biçimindedir. Belirli türlerde gıdaları saklamak için 6 geniş kasası (peynir, soslar, içecekler, atıştırmalıklar, çocuklar ve çoklu öğeler) ve farklı aile üyelerine yönelik 3 ayrı bölgesi sayesinde herkes aradığını kolaylıkla bulabilir.

Samsung Food Showcase Buzdolabı özellikleri

İstediğiniz yiyeceği 1 dakika 7 saniyede bulabileceğiniz, 812 Litre kapasiteye sahip, geleneksel buzdolaplarına göre daha fazla enerji tasarrufu yapan, anneler, babalar ve çocuklar için ayrı özelleştirilmiş bölmelere sahip bir buzdolabı hayal değil.

Samsung Food Showcase Buzdolabı sayesinde sık kullandığınız tüm ürünler artık elinizin altında! Samsung Food Showcase Buzdolabı sayesinde artık yiyeceklerinizi istediğiniz standartlarda düzenleyerek, aradığınızı çok daha kısa sürede bulabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. 

Samsung Food Showcase Buzdolabı, çekmeceleri sayesinde, ürünlerinizin düşmesini engeller. Yiyeceklerinizi istediğiniz düzene göre saklayabilir ve buzdolabınızın her alanını, verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Samsung Food Showcase Buzdolabı'nda kullanılan özel çelik materyal sayesinde, yiyecekleriniz buzdolabınızın kapağının açılmasından oluşan sıcaklık değişiminden etkilenmez. Böylelikle, buzdolabınızın kapağını açıp kapattıktan sonra, yiyecekleriniz, geleneksel buzdolaplarına oranla çok daha kısa sürede olması gereken soğukluğa gelir.

Samsung Food Showcase Buzdolabı, Digital Inverter Teknolojisi ile 10 yıl motor garantisi sunarak, uzun yıllar boyunca kusursuz performansı garanti eder. Performansın yanında, şık tasarım çizgisinden de ödün vermeyerek, mutfağınızın görüntüsüne uyum sağlar, mutfağınızdan çıkmak istememenize bile sebebiyet verebilir!

Metal soğutma
Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın ön kapısının içinde bulunan Metal Soğutma koruması, buzdolabının optimum sıcaklığının korunmasına yardımcı olur, böylece Teşhir kapısını sık sık açıp kapasanız bile yiyecekler taze kalır. Metal havayı soğuk tutar ve termal iletkenliği sayesinde kapı tekrar kapandığında ısı kaybının hızla telafi edilmesine yardımcı olur, böylece yiyecekler daha iyi korunur.

Şık tasarım
Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın incelikli, birinci sınıf stili, tüm modern mutfaklara zerafet katıyor. Zamanın ötesinde sağlam metal kaplama, paslanmaz çelik Buz ve Su Sebili içeriyor ve ekranın net, buz mavisi metinleri ile vurgulanıyor. Tezgah derinliğindeki tasarımı mutfağınıza ahenkle uyum sağlar ve dışarı taşmaz, böylece özel kuruluma ihtiyacınız olmaz.

Soğutma teknolojisi
Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın soğutma süreci, buzdolabının her yanını köşeden köşeye eşit biçimde soğutan All-Around Cooling sistemine sahiptir. Soğuk hava her bir raf düzeyinde çoklu çıkışlardan üflenir ve üstten alta, önden arkaya eşit ve sabit sıcaklık bulunduğu için yiyecekler daha taze kalır.

Anında buz ve su
Zarif paslanmaz çelik kaplaması ve net, buz mavisi ekranı ile Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın buz ve su sebili, serin kalmak için basit bir yol sunuyor. Bir düğmeye basarak canlandırıcı bir bardak filtrelenmiş soğuk suyun tadını çıkarabilir veya bir sürahiyi küp ya da ezilmiş buz ile doldurabilirsiniz.

Daha az alanda daha fazla buz
Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın buz uzmanı kapıya yerleşiktir, böylece dondurucuda iki rafı serbest bırakarak ekstra alan sunar. Yine de buz eksikliği çekmezsiniz çünkü 2 kg'a kadar depolayabilir ve şeffaf bölmesi sayesinde ne kadar buz kaldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Çekmecelerinde daha fazla alan
Samsung Gıda Teşhir Dolabı'nın derin çekmeceleri, hem buzdolabı hem de dondurucu bölümlerinde daha fazla depolama alanı sunuyor. Toplam alanları daha derin ve daha büyük olduğundan gıdaları köşelere bile yerleştirmek veya almak çok daha kolaydır, üstelik daha büyük yiyecekler saklayabilirsiniz. 

Samsung Food Showcase Buzdolabı
Teknik özellikler

Kapasite
Soğutucu için net (litre): 254
Net toplam (litre): 765
Buzdolabı için net (litre): 511

Fiziksel özellikler
20/40/40H (Konteyner): 24 (40H ft)
Net Kasa Menteşeli Yüksekliği (mm): 1 774 
Kapı Tutacağı ile Net Derinlik (mm): 896 
Kapı olmadan Net Derinlik (mm): 785
Paketleme Derinliği (mm): 995 
Paketleme Yüksekliği (mm): 1 909
Paketleme Genişliği (mm): 972 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat