Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung Curved TV özellikleri nelerdir?

4,044
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung Curved TV özellikleri nelerdir?

Samsung'un devrim niteliğindeki kavisli UHD televizyonu UH 65 HU8500 serisi Samsung Curved TV, sizi içine alan yepyeni bir dünyaya götürüyor ve size eylemin tam ortasındaymış gibi hissetiriyor. UHD ekran oturma odanızda optimum izleme uzaklığı sağlamak için doğru açıda eğime sahip hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlıyor. 

Curved UHD, Samsung'un Otomatik Derinlik İyileştirici teknolojisi ile ekranda farklı alanlara farklı kontrast düzeyleri uyguluyor ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunuyor. 

Samsung Kavisli UHD TV, dünyanın renklerini PurColor ile en doğal hallerinde görüntülüyor. PurColor, geniş bir yelpazedeki renk ve tonları gerçek hayata olabilecek en yakın şekilde görüntüleyerek görsel zevkiniz için en saf renkleri ortaya çıkarıyor. Full HD TV'den 7 kat daha fazla renk ayarlama noktası ile UHD ekranda görüntülenmeye gerçekten layık daha doğru renkler elde ediyorsunuz. 

Samsung UHD Resim Motoru sayesinde, bir UHD kaynağından gelmese bile, UHD düzeyine yakın resim kalitesiyle çeşitli içerik türlerinin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Samsung'un yenilikçi işleme sistemi, yayınlanan televizyon programları ve filmlerin yanı sıra istek üzerine video gösterimlerini ve daha fazlasını iyileştiriyor. Bu, yalnızca UHD kaynaklarının canlı 4K çözünürlükte işlenmediği, düşük çözünürlüklü içeriğin neredeyse Son Derece Yüksek Çözünürlükteki bir netlik düzeyine dönüştürüldüğü anlamına da geliyor.

Samsung'un gelişmiş UHD dimming teknolojisi, UHD görüntünüze en uygun kontrast ve renk düzeyini sağluyor. UHD'nin daha yüksek çözünürlüğü, resmin, son derece ayrıntılı görüntü için daha fazla işleme gerektirmesi anlamına da geliyor. Bundan dolayı, siyah ve beyaz renkleri mümkün olan en uygun biçimde işlemek ve çok daha canlı renkler üretmek için Samsung UHD dimming teknolojisi geliştirilmiş.

Peak Illuminator, ekranın parlak alanlardaki LED arka aydınlatmaları artırarak parlaklığı artırıyor. Böylece bir şehir manzarasını aydınlatan sokak lambaları gibi en karanlık alanlarda ortaya çıkan ışık, anı çok daha büyüleyici hale getiriyor.

Full HD çözünürlüğün 4 katı

Ultra HD izleme ekranda her ince detayı hiç olmadığı kadar net görebileceğiniz anlamına gelir. Samsung UHD televizyonunuz, gerçek hayattaki renklerle, Full HD'den dört kat daha yüksek bir çözünürlük sunuyor.

Clear Motion Rate özelliği ile hareket bulanıklığını en aza indiriyor

Samsung?un gelişmiş Clear Motion Rate (CMR) teknolojisi sayesinde en hızlı sahneler bile net seyredilir. Daha yüksek CMR, daha net izleme ve daha az hareket bulanıklığı anlamına geldiğinden, hareketli filmler, spor karşılaşmaları ve diğer eğlence programlarının keyfini en iyi şekilde çıkarmanız mümkün olur. Bu teknoloji, geliştirilmiş panel yenileme hızı, görüntü işlemcisi hızı ve arka ışık teknolojisi sayesinde mümkün.

UHD deneyimini geliştiren hoş kavisli tasarım

Samsung'un Aero Curve Design özelliği sayesinde, eskisinden daha da fazla sizi sarmalayan ve eğlenceli bir izleme deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Aero ayaklık resmi yükseltip akıyormuş gibi görünmesini sağlayarak eğlencenizi sahne seviyesine taşıyor. Tüm bunlara kavisli ekranı da eklediğinizde görüntüleme deneyiminiz yepyeni bir seviyeye ulaşıyor. Doğal malzemeler ve üstün ayrıntı düzeyi şık bir görünüm sunuyor ve düşük profilli dahili hoparlörler televizyonun kendisinden, güçlü UHD ekrana uygun şekilde, harika ses almanızı sağlıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat