Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Samsung 6 serisi K6000 ile K6500 Curved Smart Full HD TV'lerin özellikleri nelerdir?

7,115
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Samsung 6 serisi K6000 ile K6500 Curved Smart Full HD TV'lerin özellikleri nelerdir?

Bir televizyonda istediginiz, temel özellikleri saglayan ancak daha şık tasarımı ve ultra ince yapısı ile ön plana çıkan Samsung 6 serisi televizyonlar, tam size göre. K6500 Curved Smart Full HD TV ve K6000 Smart Flat Full HD TV; 40, 49 ve 55 inç olarak üçer ayrı ekran boyutlarında satışa sunuluyor. Bu modeller arasındaki tek fark K6500'ün kavisli, K6000'in ise düz ekrana sahip olması.
 
Son 3 yıldır pazardaki payını hızla artıran kavisli ekranlı televizyonların, düz ekrana göre temel birkaç artısı bulunuyor. Öncelikli olarak kavisli ekranlar, düz ekranlara göre gözü daha az yoruyor. Ayrıca düz ekranlarda televizyona olan mesafe ve açı, görüntü kalitesini etkilerken; kavisli ekranlarda göz, ekranın her noktasına aynı mesafede baktığı için tüm ekranı rahat bir şekilde görebilmemize olanak tanıyor.
 
K6000 ve K6500'de kullanılan 4 çekirdekli işlemci ve Samsung'un kendi işletim sistemi TİZEN, televizyonun hızını artırarak dilediğiniz içeriğe hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlıyor. Televizyonu sadece canlı yayın yapan bir kutu olmaktan çıkaran akıllı televizyon özellikleri, dilediğiniz içeriği, ister yerel, ister global, on-line video ve film servisleri ile ekranınıza taşıyor. Gayet şık ve basit bir arayüzle yönetilebilen akıllı televizyonlar, aynı zamanda size oyun keyfini de ilave konsola bile gerek kalmadan yaşatabiliyor.
 
Hem TİZEN, hem güçlü dört çekirdekli işlemcinin yardımı ile televizyon ve servisler arasında dilediğiniz zaman, duraksamadan, beklemeden hızlı bir geçiş yapabiliyor. Geriye döndüğünüz zaman da, oyunu, videoyu, filmi kaldığınız yerden izlemeye devam edebiliyorsunuz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan tek şey, Samsung tarafından geliştirilen, şık tasarımlı, akıllı kumanda.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat