Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sakız Adası pahalı bir yer mi?

19,742
kez izlendi
Puan: 4.67 / 5
Detaylı Açıklama

Sakız Adası pahalı bir yer mi?

Sakız Adası, Yunanistan'a bağlı bir yerleşim yeri. Tüm Yunanistan'da olduğu gibi Sakız Adası'nda da para birimi Euro. Sakız Adası'na bir tatil planlıyorsanız, paranızı her yerde kolaylıkla Euro'ya çevirebilirsiniz.

Türkiye ile Sakız Adası'nı karşılaştırırsak, Sakız Adası ile Türkiye'nin fiyatlar açısından çok farklı olmadığını söyleyebiliriz. Sakız Adası'nda orta kalitede bir otele, Türkiye'de aynı kalitedeki bir otele verdiğiniz paranın hemen hemen aynısını, belki de daha azını vermeniz mümkün. Sakız Adası sahilinde son derece temiz ve bakımlı bir butik otel ya da pansiyonda uygun fiyata kalabilirsiniz.

Sakız Adası'nda kalabileceğiniz çok fazla turistik tesis olduğundan fiyat aralığı açısından sorun yaşamanız mümkün değil. Bütçenize göre bir otel bulabilir ve çok fazla para harcamanıza gerek kalmadan tatil yapabilirsiniz.

Sakız Adası'nda yemek fiyatları son derece uygun. Ortalama bir restoranda sakız uzosu, balık ve mezelerden oluşan çift kişilik bir akşam yemeği size 25 - 30 Euro arasında bir fiyata mal olacaktır. Sakız Adası'nda liman civarında bulunan daha merkezi lokantalardan birine uğrarsanız bu fiyatların biraz yükseldiğini görürsünüz.

Sakız Adası son derece zengin bir ada. Tüm Yunan adaları söz konusu olduğunda buradaki fiyaların biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Avrupa kentleri ve Türkiye ile kıyaslarsak, Sakız Adası bizim için pahalı bir tatil yeri kategorisine girmeyecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat