Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sahurda ne tür pratik yemekler hazırlayabiliriz?

19,262
kez izlendi
Puan: 4.09 / 5
Detaylı Açıklama

Sahurda ne tür pratik yemekler hazırlayabiliriz?

Sahurda hazırlayabileceğimiz pratik yemeklerin başında menemen, yumurta salatası gibi yiyecekler gelir. Yumurta, tüm gün, iftara kadar tok kalmanızı sağlayacaktır. Yumurtayı sade bir şekilde haşlanmış ya da sahanda tüketebilirsiniz ancak sade bir şekilde tüketmek istemeyenler, yumurta salatası da hazırlayabilir. Yumurta salatası hafif olacağından sizi tok tutmasının yanı sıra, midenizi de yormayacaktır.

Sahurda yumurta ile menemen, kıymalı ya da patatesli yumurta hazırlayabileceğiniz gibi, sigara böreği gibi çabuk hazırlanabilecek hamur işlerine yönelebilirsiniz.

Az tuzlu lor peynirinden hazırlanmış sigara böreği sahur için pratik bir tarif olacaktır. Sigara böreği tarifi için UZMANTV'de "sigara böreği nasıl yapılır?" videosunu izleyebilirsiniz. Menemen de hem pratik, hem de lezzetli bir yemek olarak sahur sofranızda yerini alabilir. Menemen nasıl yapılır, öğrenmek için UZMANTV'de "menemen nasıl yapılır?" videosunu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat