Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç şekline göre gelin makyajı nasıl yapılır?

1,016
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Saç şekline göre gelin makyajı nasıl yapılır?

Çok dalgalı, açık ve aksesuarlı bir saç tercih ettiysek minimalist bir makyaj yapmamız gerekir. Bu yıl yan taç ve tokalar çok meşhur olduğundan daha hafif bir makyaj daha ideal olacaktır. Eğer saçınız düzse göze daha fazla vurgu yapabilirsiniz. Ya da renkli bir dudak yapıp daha hafif bir göz makyajı yapabilirsiniz. 


Kır düğünü için uygulanabilecek sade saça uygun makyaj adına önce T bölgesine concealer uygulamak gerekir. Baz fondöten ve pudra uygulayalım. Kaşlarımızı kalemle belirginleştirelim. Gold bir far sürelim. Etrafına aydınlık yaparak altın rengi ön plana çıkaralım. Gözün formunu bozmadan göz şeklinde bir çizgi çekelim. 

Hafif bir kuyruk yapalım. Eyelinerın uçlarını fırçayla hafifçe dağıtalım ve doğal bir görünüm kazandıralım. Sıcak kahve ile gölge yapalım. Göz altına da güzel bir çizgi çekelim ve siyah göz kalemi ile gözün içini boyayalım. Rimeli bir kat sürdükten sonra kurumasını bekleyip 2. katını çekelim. Hafif somon bir allık sürelim. Hafif nude bir rujla da makyajı tamamlayalım.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat