Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç dökülmesine karşı saç simülasyonu fiyatları nelerdir?

3,880
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Saç dökülmesine karşı saç simülasyonu fiyatları nelerdir?

Bize en sık sorulan sorulardan biri de saç simülasyonu işlemi fiyatları. Saç simülasyonu fiyatlarını etkileyen çok fazla durum var. Burada kişinin daha önce saç ektirip ektirmediği, cilt yapısı, saç simülasyonu yapılacak bölgedeki saç sorununun büyüklüğü, kişinin kısa ya da uzun saçlı olup olmaması çıkacak fiyatları etkiliyor. Bu anlamda size ezbere fiyat veren firmalardan uzak durmanız gerekir. Bu işte, saç simülasyonu yapacağımız kişi ile en az yarım saatlik bir ön görüşme yapıyoruz. Burada kişinin saç simülasyonu işlemine psikolojik olarak da hazır olduğunu anlamamız gerekiyor. Bunun sonrasında daha önce saç ekilip ekilmemesi ve diğer faktörler de fiyatlarda çok belirleyici oluyor. 

Türkiye'de saç simülasyonu işlemi fiyatları arasında bir uçurum olduğunu söylememiz gerekiyor. Fiyatlar firmanın sunduğu kalite, deneyim ve uzman tecrübesi ile de çok ilintili. Saç simülasyonu merkezi seçerken fiyattan ziyade öncelikle yapılan işlerin kontrolünün yapılması çok önemli. Sosyal ağlar; Facebook, Instagram gibi fotoğraflı, videolu görsellerin paylaşılabildiği sosyal ağlar merkezi belirlemenize çok yardımcı olacaktır. Sosyal ağlarda daha önce merkeze gelen kişilerin yorumlarını okuma, başarı oranlarını görme şansınız da olduğundan, geri bildirimler sayesinde merkezi daha rahat belirleme fırsatınız olur. 

Saç simülasyonu yaptırmak için merkez seçiminizde fiyatlandırmadan önce kaliteye önem vermeniz daha doğru olacaktır. Ancak yine de bir fiyat duymak isteyenler için şunu söyleyebiliriz: 2019 Şubat ayındaki rakamlara göre Türkiye'de şu anda saç simülasyonu işlemi için 1000TL ile 10.000TL arasında fiyatlar konuşulmaktadır. Bunun uçurum olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun da nedeni işi bilen ile bilmeyen arasındaki farklar. Saç simülasyonu işleminin çok kısa, 2-3 günlük eğitimini alan kişiler ile bu işe yıllarını vermiş, teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip eden, kendi teknolojilerini üreten uzmanlar arasında tabii ki bir fark olacaktır. Ancak unutmamak gerekir ki, bu farklar hizmetin sonucunu, yapılan işlemin kalitesini de doğrudan etkileyecektir. 

Saç simülasyonu işleminde kullanılan ürünlerin kalitesi çok önemlidir. En basitinden iğneler, kişinin saç yapısına uygun kalınlıkta ve tek kullanımlık olmalıdır. Hiç saçınız yoksa farklı kalınlıkta iğneleri mutlaka görmek isteyin. Bu çok önemli. 

İşlemde kullanılan havluya kadar, ürünlerin sterilize edilmiş veya tek kullanımlık olması da çok önemli. Bu anlamda saç simülasyonu yaptıracağınız merkezin kalitesi de çok önemli. 

Bilgisayar destekli saç simülasyonu merkezlerinde, işlemin başladığı andan son ana kadar aynı kalitede atış sağlanıyor. Bu anlamda merkezimizde bilgisayar destekli saç simülasyonu sistemi kullanılıyor. 

Son olarak, işlem yaptıracağınız saç simülasyonu merkezinde kullanılan ürünler ne kadar iyiyse, alacağınız sonucun da bir o kadar iyi olacağının altını çizmek isteriz. Saç simülasyonunda uzmanlık kadar, ürün kalitesine de dikkat etmek bu anlamda çok önemli olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat