Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sabun büyüsü nedir?

25,940
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sabun büyüsü nedir?

Sabun büyüsü Anadolu'daki en yaygın büyü türlerinden biridir. Sabun büyüsü kara büyü ve kırmızı büyü gruplarına girer. Sabun büyüsü en tehlikeli büyüler arasında yer alır ve gerçekten hedefindeki kişinin hayatını berbat bir hale getirir. Sabun büyüsü sadece insanları yok etmek veya insanlara kötülük yapmak için yapılabilir. Sabun büyüsü yapılan kişinin işleri ve aile hayatları bozulur, sağlıklarını kaybederler ve büyünün türüne göre günden güne erir veya kururlar. Sabun büyüsü hiçbir olumlu durumda kullanılamaz.

Sabun büyüsü yapılırken sabunla birlikte, iğne, iplik gibi malzemeler ve büyü yapılacak kişiye ait saç, tırnak gibi dokular veya kişinin giydiği elbiseler kullanılır.

Sabun büyüleri iki türlü yapılır. Bunlardan biri sabun büyüsünü hazırlayıp sabunun ıslak bir yere konularak erimesini beklemektir. Sabun eridikçe büyünün etkisinde olan kişinin iş ve aile yaşamı bozulur. Kişi tıbben açıklanamayan şekilde rahatsızlanır ve sabunun erimesine paralel olarak erir. Sabun büyüsü yapılan kişinin ölmesi bile ihtimal dahilindedir.

Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kuru bir yere de bırakılabilir. Bu durumda sabun zamanla kurur ve sabun kurudukça büyüye hedef olan kişi de bunun etkilerini görür. Aile ve iş hayatı biter, kısmeti kapanır, hasta olur ve sabun gibi kurur. Derisinde pul pul dökülmeler de olabilir

Sabun büyüsü çok tehlikelidir ve bir kere yapılınca artık dönüş neredeyse imkansızdır.

Sabun büyüsünün düşmanları tarafınadn Hz. Muhammed'e de yapıldığı ancak peygamberin bundan Cebrail yardımı ile kurtulduğu rivayet edilir. Bu rivayete göre düşmanları Hz. Muhammed'in bir tutam saçını kullanarak sabun büyüsü yapar ve derin bir kuyuya atar. Ancak Hz. Muhammed büyü etkisini göstermeden ilahi bir yardımla bundan kurtulur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat