Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rüyada boşalma nasıl önlenir?

58,234
kez izlendi
Puan: 3.48 / 5
Detaylı Açıklama

Rüyada boşalma nasıl önlenir?

Sağlıklı bir erkekte gün boyu üretim sonucu vücudun içindeki depolarda ve kanallarda biriken cinsel salgıların boşaltılması deşarjı için gerekli olan ve normal olarak kabul edilen gece boşalmasını önlemek çok mümkün değildir. 

Depolarda ve kanallarda biriken cinsel salgının doğal yollarla yani cinsel ilişki ile veya mastürbasyon ile azaltılması sonucunda gece boşalmalarının azaldığı bilimsel çalışmalarla tespit edilmiştir.
Bir kişi gece boşalmalarından rahatsızsa veya sosyal olarak mesela misafirlikte, okulda, askerde ise doğal olarak bu gece boşalmalarından rahatsız olabilir. 

Bu bakımdan gece boşalmaları tamamen önlenemese de sayılarının azaltılması için mastürbasyon yapılabilir. Mastürbasyon yapmak gün içerisinde depolarda ve kanallarda biriken meninin boşaltılarak gece boşalmalarının azaltılması sağlanmış olur.

Gece boşalmaları genellikle ergenlik döneminde ve genç erişkinlik döneminde görülür ve bu durum normal olarak kabul edilir. Gece boşalmalar yaşın ilerlemesi ve düzenli cinsel ilişki sonrasında sayısında azalma görülür.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat