Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ruh bedenden ayrılıp seyahat edebilir mi?

346,019
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Detaylı Açıklama

Ruh bedenden ayrılıp seyahat edebilir mi?

Astral seyahat nedir?

Ruhun bedenden ayrılıp seyahat etmesi teorik olarak mümkün görünüyor. Astral seyahatle ilgili bilimsel araştırmalar da var. Sadece bedenden oluşmuyoruz. Fiziki bedene eşlik eden duble diyebileceğimiz esir, astral ve mental bedenlerimiz var.

Ölüm anında fizik beden kalır, astral, esir ve mental beden ayrılır. Duble, bazı kişilerde spontane bir şekilde fiziki bedenden ayrılabilir. Bu genelde uyku esnasında olur. Kişi bunu rüya şeklinde sabah hatırlayabilir. Bu durum toprak bedenin büyük stres altında olduğu bir zaman olan ameliyatlarda da yaşanabilir. Bazı kişiler böyle durumlarda vücudunu dışarıdan seyredebiliyor. Başka bir varlığın kendisine yardım ettiğini ve o şekilde bedeninden çıktığını söyleyenler de var.

Astral seyahat gerçek mi?

Doktor Robert Croockle'ın astral seyahat konuda araştırmaları var. 700 buna benzer vakayı araştırmış. Duble fizik bedenden ayrılabiliyor, bu da bize astral seyahatın mümkün olduğunu gösteriyor. Baykur Bilgin de astral seyahatle ilgileniyordu. Eşini uyutup ruh çağırma seansları düzenliyordu. Eşi de kendini duman olarak görüyor ve seyahat edebiliyordu. Bu da astral seyahatin olduğunu gösteren başka bir örnektir. Düşme ve uçma rüyaları da asir, astral ve mental bedenlerin fizik bedene yaklaşmasıyla ilgilidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat