Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Revizyon burun estetiği ne demektir?

4,399
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Revizyon burun estetiği ne demektir?

Revizyon burun estetiği operasyonu daha önce 1 ya da daha fazla sayıda burun estetiği operasyonu geçirmiş, şeklinden memnun olmayan ya da sağlık sorunları devam eden kişilere yapılan operasyonları ifade eder. 


İlk kez burun estetiği için başvuran hastaların yüzde 5'inde ortalama revizyon ihtiyacı duyulmaktadır. Bu, burun estetiği için başvuran her 100 kişiden yaklaşık 95'inin şekil olarak ya da sağlık sorunlarının giderilmesi açısından sonuçtan memnunken, yaklaşık 5 kişinin sonuçtan memnun olmaldığı anlamına gelir.

Revizyon burun estetiği operasyonu, daha önce geçirilmiş operasyonun üzerinden en erken 6 ay, tercihen 1 yıl sonra yapılmalıdır. 

Revizyon burun estetiği operasyonları, birinci burun estetiği ameliyatlarından teknik olarak farklı değildir. Burada da amaç sağlıklı, fonksiyonları korunmuş ya da artırılmış, iyi nefes alabilen, diğer sağlık sorunlarından kurtulmuş, doğal görünümlü, yüz ile uyumlu, kişiye özel burun operasyonu şeklinde özetlenebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat