Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Renkli gözler için uygun rimel nasıl seçilir?

3,205
kez izlendi
Puan: 1.00 / 5
Detaylı Açıklama

Renkli gözler için uygun rimel nasıl seçilir?

Çoğu kadın genellikle siyah rimel kullanmayı tercih ediyor ancak bunun dışında renkli rimeller kullanarak çok daha ışıltılı sonuçlar elde etmeniz mümkün. 


Bugün renkli gözler için yapacağımız uygulamada, yabancı biri değil, Zeynep Kasımlıoğlu ile birlikteyiz ve kendisinin mavi-yeşil gözlerini daha fazla ortaya çıkarmak için mürdüm rengi rimel uygulayacağız. 

Renkli gözlere uygulanan mürdüm rengi rimel ile daha derin ve buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz. Mürdüm rengi rimel gün ışığında çok daha fazla belli olacağı gibi, daha loş ortamlarda da siyah rimel gibi duracağından gözlerinizi ortaya çıkarmaya yarayacaktır. 

Rimeli sürerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta maksara fırçasını kirpik dibinden başlatmanız ve ikinci katı sürmeden önce 10 saniye kadar bekleyerek ilk katın biraz kurumasını beklemeniz.

Göz rengini ortaya çıkarmak ve bakışlarınızı dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız alt kirpiklerinize de maskara uygulaması yapabilirsiniz. Alt kirpiklere maskara uygularken dikkat etmeniz gereken maskara fırçasını aşağıdan dik bir şekilde tutarak, her bir kirpiğe ayrı ayrı sürmeniz.


Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat