Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Raylı dolapların montajı nasıl yapılır?

67,248
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Raylı dolapların montajı nasıl yapılır?

Özel olarak imal edilen raylı dolaplar, projelendirilip imalat aşamasına gelindiğinde fabrikalarda temiz bir şekilde kesimleri tamamlanır. Profesyonel montaj ekipleri sayesinde modüler sistem haline getirilir. Sonrasında özenle paketlenip, evlere nakledilir. Ustalar nakliye sırasında ürünlerin taşınmasına dikkat ederler. Çünkü dolapların taşıma sırasında hasar görmesi mümkün.  

Dolapları monte etmeden önce ustalar evin ölçülerini kontrol ederek dolapları düzgün bir şekilde monte ederler. Ray kapakları montaj esnasında yer ve tavan yamukluklarına dikkat edilerek, sessiz ve düzgün çalışacak şekilde monte edilir. 

Eskiden raylı dolaplarda rulmanlı sistemler kullanıyordu ve kullana birçok kişi rulmanlı sistemlerin çok ağır olmasından ve çok ses çıkarmasından şikayet ediyordu. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ray sistemleri de değişti. Şuan da üretilen raylı dolaplar sessiz ve hafif çalışan ürünlerdir. 

Raylı dolap montajında terazi kullanımı 

Dolapların montajında dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de dolapların monte edilirken teraziye alınmasıdır. Teraziye alınmadan monte edilen dolaplar çok uzun süre kullanıldığında sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden evinize dolap monte edilirken ustaların terazi kullanıp kullanmadığını kontrol ederseniz daha sağlıklı bir monte işlemi gerçekleşir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat