Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Raylı dolaplarda renk seçenekleri nelerdir?

7,782
kez izlendi
Puan: 2.88 / 5
Detaylı Açıklama

Raylı dolaplarda renk seçenekleri nelerdir?

Raylı dolaplarda birçok renk seçeneği mevcuttur. Renk seçimi konusunda öncelikle müşterilerin istekleri anlaşılmaya çalışılır. Onların istekleri doğrultusunda renk seçenekleri konusunda önerilerde bulunulur. Müşterilerin evine ölçüye gidildiğinde duvarın, parkenin, kapıların, perdelerin renklerine bakarak onların zevkleri anlaşılmaya çalışılır ve onları mutlu edecek renk önerilerinde bulunulur. Dolap içlerinde daha çok renk hareli kumaş önerilerinde bulunuluyor. Dış görüntülerinde ayna, kumaşlarla renk kombinasyonları bütünlenerek müşterilerin severek kullanacakları dolaplar tasarlanmaya çalışılıyor.

Raylı dolap için renk seçeneği

Renk seçeneklerinde müşterilere yardımcı olunuyor. Karanlık bir odada koyu renkli mobilyalar seçmek dezavantaj olacağından müşterilerin fikirleri değiştirilip müşteriler odaları için daha uygun olacak renklere yönlendiriliyor. Beyaz ve krem son günlerde en çok tercih edilen renkler arasında.

Videoda uzmanın arkasında görülen beyaz renklerin hakim olduğu dolaplar üzerlerinde bulunan ağaç hareleri ve derzlerle sayesinde daha şık hale gelebiliyor. Siz de odanızın renklerine, sevdiğiniz renklere uygun güzel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat